27 maja 2022

EAF-EG

Blog Osobisty

Męski styl na co dzień

Wiemy już, że panowie mają swoje własne podejście do mody, a świat modowy ma dla nich przygotowane pewne konkretne rozwiązania. Była mowa o tym, co facet powinien założyć, aby prezentować się elegancko, jednakże tego typu okazje nie stanowią esencji życia większości mężczyzn. Poza tym trzeba się jakoś ubierać na co dzień. Chadzając do pracy czy na uczelnię, warto mieć dostęp do sensownych stylizacji. Jak je sobie zapewnić i czy musi się to wiązać ze sporym wydatkiem? Na szczęście nie. Należy jedynie zdecydować się na rozsądny dobór miejsc, w jakich będzie się kupować stroje. Z tym nie powinno być problemu, ponieważ rynek jest aż nad wyraz szeroki. Casual sojusznikiem facetów Mężczyzna współczesny ceni sobie wygodę. Stąd bardzo dużym uznaniem ze strony panów cieszą się wszelakie motywy casualowe.

naklejki własny wzór https://booklet.pl/oferta Naklejki i etykiety samoprzylepne na zamówienie z własnym nadrukiem,

Styl ten zakłada swobodę i luz, ale jednocześnie nie przekracza pewnych granic. Oznacza to, że we właściwie dobranej stylizacji casualowej można bez obaw iść do pracy i nikt nie powinien kręcić nosem. Rzecz jasna inaczej sprawy mają się w przypadku firm czy biur, gdzie obowiązuje ścisły dress-code. Tam na swobodę raczej miejsca nie ma i pracownicy muszą przeprosić się z garniturami, białymi koszulami i eleganckim obuwiem. Załóżmy jednak, że sztywnych reguł odnoszących się do ubioru nie ma, a panowie mogą po prostu ubierać się jak chcą. Które rozwiązanie będzie dla nich właściwe? Warto postawić na coś uniwersalnego, a więc spodnie jeansowe. Czy będą to klasyczne odcienie niebieskiego i granatu, czy na na przykład modele czarne – to mniej istotne. Jeśli ktoś nie chce rezygnować z poczucia wygody, ciekawą propozycją są męskie joggery. Są to spodnie o wyglądzie jeansów, ale wykonane podobnie jak spodnie dresowe męskie.

Dzięki dodatkowi elastanu i rozciągliwemu pasowi pozwalają czuć się jak w „dresach” i nie razić nikogo w oczy. Do tego koszula i można iść w miasto! Koszula w kratę lub paski, zwana czasami „koszulą weekendową” to również świetna opcja. Doskonale pasuje do jeansów, ale także do spodni typu chinos. Można na nią zakładać nawet marynarkę. Poza tymi typowo garniturowymi można dziś łatwo znaleźć liczne modele marynarek sportowych. Mają one tę cechę, że łączą umiarkowaną elegancję z luzem. Istnieją nawet marynarki wykonane z dzianiny bawełnianej – takiej samej, z której wytwarza się bluzy. Taki strój będzie doskonały chociażby w ramach weekendowego wyjścia na miasto. Sprawdzi się również w innych sytuacjach.