3 lutego 2023

EAF-EG

Blog Osobisty

Akcesoria sportowe dla rowerzystów

www.fuscher.com.pl

Ten artykuł zostanie poświęcony w stu procentach rowerzystom. Na warsztat wzięliśmy szereg akcesoriów z których korzystają. Nie mniej jednak całe zestawienie może być także źródłem inspiracji dla osób, które poszukują chociażby prezentu dla bliskiej osoby, która kocha dwa kółka i nie może się bez nich obyć. Oto kilka ciekawych, czasem standardowych, ale bardzo funkcjonalnych pomysłów na prezent dla samego siebie lub kogoś innego:

  • Bidon to przedmiot, z którego korzysta pewnie każdy rowerzysta, który ma tylko na niego uchwyt. I tu pojawiają się już dwa pomysły. Jeśli nie wiemy, czy przyszła obdarowana osoba ma w swoim dwuśladzie konstrukcję, która pozwoli utrzymać bidon – lepiej się wcześniej o to zapytać. Jeśli chodzi o sam pomysł, dobrze jest jak postawimy na jego jakość. Bidony to przedmioty, w którym przechowuje się napoje – dobrze więc, gdy będą one maksymalnie funkcjonalne, higieniczne i proste w użyciu. Najczęstszym problemem, jaki ma wówczas miejsce jest to, że bidony wydzielają specyficzny zapach plastiku, co nie jest przyjemne, gdy wiąże się on z wodą. Kupując więc bidon dobrze zwrócić uwagę właśnie na jego zapach. Oczywiście można go potem wyparzyć w zmywarce i będzie po problemie, ale niekorzystne jest kupowanie tych przedmiotów w tanich sklepach, czy supermarketach. Najlepiej sprawdzą się tutaj profesjonalne punkty sportowe.

    przez telefon ankiety ankiety telefoniczne prowadzimy przez telefon kartki świąteczne dla firm

    Pamiętajmy jednak, że bidon należy wymieniać co najmniej raz w roku. W ,,dziubku’’ z którego pije się napój, zbiera się szereg drobnych elementów, których ciężko jest się pozbyć przy myciu;

  • Akcesoria do roweru to także wszelkie produkty, ułatwiające jego konserwację. Jednym z nich jest olej do łańcucha. Każdy profesjonalista wie, że trzeba o to dbać, aby jeździło się swobodnie. Nie jest to drogi wydatek, a dzięki niemu unikniemy niepotrzebnych usterek. Kolejnym pomysłem jest zestaw kluczy, dzięki którym będzie można naprawić ewentualne szkody. Dziś można dostać naprawdę solidne klucze, zapakowane w funkcjonalny futerał. Trzeba jednak pamiętać, aby był on kompaktowy, bo na dłuższe trasy przyda się go mieć chociażby w plecaku;
  • Współcześnie niemal każdy kto porusza się na rowerze korzysta jednocześnie z dedykowanych aplikacji, które przykładowo zapisują przebytą drogę na mapie. Czasem też potrzebujemy czegoś w rodzaju nawigacji, a ciężko jechać i trzymać smartfon w dłoni. Jest to nie tylko niebezpieczne, ale i niekomfortowe. Z tych dwóch względów warto zaopatrzyć się w specjalny uchwyt na telefon, dzięki czemu będzie stabilny, a rowerzysta będzie miał możliwość stałej kontroli nad trasą.

.